© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy projekt wnętrza domu naszego autorstwa. Jest to budynek znajdujący się w Dąbrowicy pod Lublinem. W zakresie naszej pracy było zaprojektowanie wiatrołapu, korytarza, kuchni, salonu z jadalnią, WC, Łazienki oraz sypialni. Głównym założeniem inwestorów było stworzenie jasnego, ciepłego skandynawskiego wnętrza z użyciem ekologicznych materiałów. 
W wiatrołapie zaprojektowaliśmy dużą, pojemną szafę z siedziskiem. Fronty oraz korpusy szafy zaplanowaliśmy w białym przełamanym kolorze, który kontrastuje z dodatkami w postaci płyt fornirowanych. Na przeciwko siedziska wisi designerski i funkcjonalny wieszak na ubrania ze składanymi haczykami. W wiatrołapie udało się także zmieścić skandynawską konsolę z szufladami, nad którą wisi duże prostokątne lustro w drewnianej ramie.
Ze względu na to, że nasi klienci bardzo lubią drewno, w korytarzu stworzyliśmy zabudowę z płyt fornirowanych. W której ukryliśmy drzwi bezprzylgowe. Podobnie jak na ścianach, sufit również obłożyliśmy płytami fornirowanymi, aby nadać wnętrzu ciekawego designu. 
W WC głównymi materiałami okładzinowymi są płytki gresowe imitujące drewno oraz kamień piaskowiec. Wykorzystując wnękę powstałą po wykonaniu zabudowy spłuczki WC zaprojektowaliśmy szafkę, która zwiększy nam miejsce do przechowywania w domu. Udało nam się także zmieścić małą wiszącą umywalką, nad którą znajduje się lustro zlicowane z płytkami ściennymi. Srebrna armatura i dodatki nadaje lekkości wnętrzu łazienki.
W strefie dziennej zastaliśmy otwarty układ cyrkulacyjny, z trzonem w postaci kominka i ścianki oddzielającej kuchnię od salonu. Zaprojektowaliśmy dużą kuchnię o liniowym układzie. W ściance oddzielającej salon od kuchni zaprojektowaliśmy lodówkę w zabudowie oraz półwysep z półkami na wino. Cała kuchnia została zaprojektowana w ciepłych odcieniach - z użyciem beżu i brązu. Zaprojektowaliśmy blat z konglomeratu kwarcowego, a także lakobel na ścianie pomiędzy blatem a szafkami górnymi. Elementy drewniane w kuchni tak jak w reszcie wnętrza zostały zaprojektowane w postaci forniru. 
Przechodząc do salonu z kuchni, mijamy jadalnię. Zaprojektowaliśmy w niej duży, rozkładany drewniany stół z designerskimi krzesłami TON. Udało się także zmieścić kącik do czytania z fotelem. Przemyciliśmy także mały akcent związany z aktualnym miejscem zamieszkania naszych klientów, a mianowicie obrazy w afrykańskim klimacie. 
W salonie zaprojektowaliśmy 2 kanapy oraz drewniany stolik kawowy. W trzonie z kominkiem zaplanowaliśmy także miejsce do składowania drewna do kominka. Ściana z telewizorem obłożona została płytką wielkoformatową imitującą kamień piaskowiec oraz fornirem, który przechodzi z korytarza. 
W sypialni zaproponowaliśmy dużą szafę w kolorze bielonego postarzanego drewna, w której znajduje się tapicerowane siedzisko. Udało się zmieścić przede wszystkim duże łóżko a także toaletkę/sekretarzyk. Sypialnia ożywiona została poprzez zastosowanie dodatków w zielonym kolorze. W dużej łazience marzeniem inwestorów było zmieszczenie dużego prysznica i wanny wolnostojącej. Użyliśmy materiałów takich jak płytki gresowe imitujące drewno, kamień piaskowiec oraz kamień w kolorze mułu rzecznego. Prysznic oddzielony został od wanny szklaną kabiną typu walk-in, a deszczownica została zamontowana w suficie. Zaprojektowaliśmy także wiszącą zabudowę z szufladami oraz nablatową umywalką. Nad nią znajduje się duże lustro powiększające przestrzeń. Armatura i dodatki zostały zaprojektowane w kolorze chromu. 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________