© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie zaprojektowane dla naszej klientki - studentki medycyny. Była to jedna z naszych najszybszych realizacji. Na cały projekt mieliśmy 2 tygodnie, a na realizację 1,5 miesiąca. Od początku współpracy bardzo dobrze dogadywaliśmy się z naszą klientką. Pierwsza koncepcja od razu trafiła w gust inwestorki i praktycznie od razu mogliśmy przejść do realizacji, głównie dlatego, że czas nas bardzo gonił. 
Klientce zależało na nowoczesnym, jasnym i kobiecym wnętrzu. Postanowiliśmy ożywić je zielenią zarówno w materiałach jak i w roślinach. 
W strefie wejściowej zaprojektowaliśmy białą, funkcjonalną i pojemną szafę wnękową z lustrzanymi frontami aby powiększyć przestrzeń. W przedpokoju znajduje się także designerski wieszak na ubrania wierzchnie. Na podłodze zapojektowaliśmy polerowane szare płytki gresowe o wzorze betonu, które wchodzą także do łazienki i kuchni. 
Łazienka ze względu na swoje gabaryty musiała zostać zaprojektowana w jasnych lekkich barwach. Zaprojektowaliśmy także dwa lustra. Jedno z nich typowo użytkowe nad umywalką  oraz drugie powiększające przestrzeń nad zabudową WC. Aby uzyskać kontrast cały słupek przy którym stoi piękna wolnostojąca umywalka został obłożony jasną szarą płytką imitującą beton. W słupku wkomponowane zostały także ukryte półki obłożone gresem. Dekoracyjnym elementem łazienki jest także geometryczna płytka 3D hiszpańskiej fabryki Baldocer. Dzięki zastosowaniu kabiny typu walk-in oraz braku brodzika, łazienka zyskała na przestrzeni. Chromowana armatura i dodatki również nadają lekkości łazience.
Strefa dzienna mieszkania jest otwarta. Znajduje się w niej kuchnia oraz salon. Kolorem przewijającym się przez całe wnętrze jest turkus widoczny między innymi na frontach kuchennych. Połączyliśmy go z bielą oraz drewnianym blatem z klejonki dębowej. Charakteru kuchni dodaje także czarna ściana pokryta farbą tablicową. Niestety ze względu na metraż nie udało się zmieścić stołu, ale w zamian za to zaprojektowaliśmy barek do spożywania szybkich posiłków, który oddziela strefę kuchni od salonu. 
W strefie wypoczynku nawiązując się do całego wnętrza zaprojektowaliśmy turkusową kanapę nad którą wisi lustro w czarnej ramie. Ściana, na której wisi telewizor została wysunięta, pomalowana na szaro oraz podświetlona pasmami LED. Wisi na niej także lekka szafka RTV z turkusowymi frontami. Ciekawym akcentem w salonie jest także podświetlona betonowa ściana zbudowana z płytek o kształcie heksagonów, którą widzimy od razu po wejściu do mieszkania. Żywa zieleń na jej tle daje niesamowity efekt.
W sypialni staraliśmy się używać kobiecych akcentów w postaci np. różowego fotela i zasłon. Za łóżkiem zastosowaliśmy duże lustro oraz tapetę o geometrycznym wzorze. W pomieszczeniu znajduje się także duża, pojemna szafa w tym samym stylu co szafka nocna. Zmieściliśmy także pełnowymiarowe biurko do nauki.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________