© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przedstawiamy projekt aranżacji wnętrza mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni 64 mkw w Warszawie. Zaprojektowaliśmy je w stylu nowoczesnym z wykorzystaniem licznych kontrastów, elementów czarnych urozmaiconych zielenią, ocieplonych beżami i udekorowanych złotem.

Pierwszym pomieszczeniem jest standardowo Hol. Zaprojektowaliśmy w nim dużą szafę sięgająca sufitu z zagłębionym siedziskiem wewnątrz oraz wysokie lustro naklejane na ścianę, przed którym ustawiliśmy płytką konsolę, która pełni funkcję dekoracyjną oraz użytkową. W holu przeważa biel, którą zestawiliśmy z dużą ilością czerni aby strefa wejściowa nie była mdła. Na podłodze zaproponowaliśmy płytki doskonale imitujące biały marmur.

Kolejnym pomieszczeniem jest strefa dzienna, a mianowicie salon z jadalnią. Na wejściu ukazuje nam się część wypoczynkowa z narożnikiem i stylową leżanką przy której umieściliśmy biblioteczkę na książki i dekoracje. Naprzeciwko zaprojektowaliśmy ścianę ekspozycyjną wykonaną z pięknych płytek imitujących czarny marmur i ozdobioną złotymi profilami. Na niej umieściliśmy telewizor oraz wiszącą szafkę RTV. Tuż obok zaprojektowaliśmy strefę jadalni z rozkładanym, okrągłym stołem oraz niepowtarzalnymi krzesłami. Między jadalnią, a strefą wypoczynkową umieściliśmy witrynę na zastawę oraz napoje wyskokowe.

Wnętrze dopełniają elementy w złotym kolorze, które pojawiają się w całym mieszkaniu.

Tuż obok jadalni jest kuchnia. Zaprojektowaliśmy ją uwzględniając jak najwięcej miejsca na przechowywanie oraz sprzęty AGD podstawowe plus ekspres do kawy w zabudowie. W kuchni przyjęliśmy sufit podwieszany, w którym ukryliśmy podłączenie okapu do szachtu instalacyjnego oraz umieścimy w nim czarne wnęki z lampami natynkowymi. Na ścianie nad blatem zaprojektowaliśmy tą samą płytkę co w salonie za telewizorem i umieściliśmy ją też na podłodze. Szacht obudowaliśmy płytami meblowymi o teksturze drewna, natomiast nad płytą indukcyjną umieściliśmy piękny, złoty okap ścienny, który stanowi genialną dekorację.

Następna jest łazienka. Pomimo niewielkich gabarytów udało nam się w niej zmieścić umywalkę z szafką, miskę ustępową, prysznic całkiem przyzwoitych rozmiarów oraz zabudowaną pralkę w szafie do samego sufitu. Ponadto nad zabudową spłuczki umieściliśmy szafkę na środki czystości itp. Do zaprojektowania powyższej łazienki wykorzystaliśmy płytki o teksturach jasnego i ciemnego marmuru, które występują też w strefie dziennej i wejściowej mieszkania, a także płytę meblową o teksturze drewna pełniącą funkcję okładziny ściennej. Natomiast chcąc stworzyć wewnątrz klimatyczny nastrój umieściliśmy pasma led w suficie, zagłębionych półkach w prysznicu oraz pod szafką z umywalką. Całość urozmaica czarna armatura oraz złote elementy w postaci lamp i listew ściennych.

Ostatnim pomieszczeniem, które mieliśmy przyjemność projektować w prezentowanym mieszkaniu, jest sypialnia. Umieściliśmy w niej dużą pojemną szafę z lustrami, okładziny ścienne drewnopodobne podświetlane od tyłu pasmami led, minimalistyczne szafki nocne wiszące oraz duże, tapicerowane łóżko. We wnętrzu wykorzystaliśmy kilka zielonych elementów takich jak dywan oraz abstrakcyjne plakaty czarnych ramach dzięki czemu nawiązaliśmy się kolorystycznie do strefy dziennej. Oświetlenie led pozwoli domownikom stworzyć intymny nastrój, natomiast złote lampy wiszące zadbają o mocne światło do czytania oraz przymierzania wyjściowych kreacji.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________