© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy Wam projekt mieszkania o powierzchni 77 metrów kwadratowych na osiedlu Fort Służew w Warszawie. Zgodnie z gustem inwestorów zaproponowaliśmy styl nowoczesny z licznymi kontrastami oraz grą światła, które eksponuje poszczególne materiały okładzin ściennych i mebli. 

W przedpokoju dzięki zastosowaniu drzwi ukrytych i wielkiego lustra nadaliśmy mieszkaniu niepowtarzalny charakter. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie frontów w szafie imitujacych materiał, co w połączeniu z drewnem ociepliło nowoczesne wnętrze. 

Salon to proste, nowoczesne i eleganckie wnętrze podkreślone kontrastami i granatowymi akcentami. Poniższe ujęcie przedstawia widok salonu zaraz po wejściu do mieszkania, dlatego staraliśmy się stworzyć tutaj atmosferę, która pobudzi zmysły estetyczne każdego z przybyłych. Głównym elementem przyciągającym wzrok jest ściana ekspozycyjna z telewizorem, zastosowalismy tutaj czarny marmur, którego surowy charakter ocieplilismy ciemnym, eleganckim drewnem. 

W jadalni zaprojektowaliśmy nowoczesny 8-osobowy stół i lampy. Uzupełniają to piękne granatowe krzesła i komoda. Dzięki temu stworzyliśmy przyjemną przestrzeń do posiłków z rodziną i znajomymi. 

W kuchni,ergonomia i funkcjonalność to podstawa. Zastosowaliśmy mechanizmy szuflad, cargo i sprzęty AGD gwarantujące niezawodność. Walory estetyczne kuchni podkreślają płyty meblowe, natomiast blaty producenta dodają klasy zabudowie kuchennej, a dzięki nim domownicy, którzy lubią gotować nie będą się martwić o zarysowania czy uszkodzenia.Zaprojektowaliśmy także niekonwencjonalną zabudowę lodówki, która jest trzonem estetycznym mieszkania. W zabudowie umieściliśmy również witrynę z półkami na zastawę i wina. Całość wykończona jest płytami drewnopodobnymi i podświetlona od góry tworzy ciekawy punkt ekspozycyjny. Usuwając część ścian działowych otworzyliśmy kuchnię na salon i przedpokój, natomiast wspomniany trzon widoczny z każdego miejsca strefy dziennej i pionowe lamele tworzą delikatną barierę kuchni. 

Następnym pomieszczeniem jest WC. Jak w całym mieszkaniu tak i tutaj zagraliśmy nieco kontrastami i światłocieniem. Zastosowaliśmy pasmo led podkreślające piękną dekoracyjną płytkę, którą jest też wyłożona cała ściana boczna. Ponadto przyjęliśmy niezawodną armaturę i miskę ustępową z deską wolnoopadającą. Wspomniany kontrast zapewniają płytki ciemne płytki imitujące kamień. 

Główną łazienkę utrzymaliśmy w podobnym charakterze co WC, natomiast ociepliliśmy ją drewnem. Duże lustro naklejane na ścianę powiększa optycznie wnętrze, ponadto na życzenie klientów umieściliśmy lusterko podświetlane do makijażu. Odpływ liniowy i całkowicie przezroczyste szkło powoduje brak granicy prysznica co także powiększa łazienkę. Pasma Led podświetlają charakterystyczną płytkę, która pełni tu główną rolę dekoracyjną. 

W sypialni głównym założeniem było zmieszczenie dużo miejsca do przechowywania, dlatego zaproponowaliśmy zabudowy meblowe, które zapewniają maksymalną ilość miejsca do przechowywania. Nowoczesne, ciemne wnętrze zapewni spokojny sen i pozwoli się wyciszyć domownikom. Główną rolę gra tutaj ciemna zieleń. Zaproponowaliśmy "lewitujące" łóżko, które uzupełnia tapicerowany zagłówek na całą szerokość ściany. 

Ostatnim pomieszczeniem w mieszkaniu jest domowy gabinet. Zaprojektowaliśmy tutaj dekoracyjną ścianę z tapetą imitującą tynk dekoracyjny oraz minimalistyczną kanapę, która posiada funkcję spania, dzięki temu gabinet pełni też funkcję sypialni dla gości. Całość uzupełnia molekularny żyrandol.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________