© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

REALIZACJA

 

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy projekt mieszkania w stylu industrialnym. Jest to mieszkanie zlokalizowane w Lublinie w zabudowie wielorodzinnej w na poddaszu o dużej wysokości kondygnacji. Jego powierzchnia wynosi około 70 metrów kwadratowych. Prowadziliśmy tutaj projekt w opcji “pod klucz”, także zajmowaliśmy się nadzorem nad całą inwestycją, współpracą z ekipą budowlaną oraz nadzorem nad zamówieniami wszystkich materiałów i produktów. 
Z uwagi na upodobania klientów dobraliśmy tutaj styl industrialny z przełamaniami kolorystycznymi i znaczną ilością zieleni. Nasz projekt obejmował pomieszczenia takie jak: przedpokój z korytarzem, sypialnia, łazienka, salon z jadalnią i kuchnia. Dużą wysokość w świetle w przedpokoju wypełniliśmy zabudowami meblowymi, które maksymalizują miejsce do przechowywania. Usunęliśmy ściany działowe wydzielające oddzielny WC i w jego miejscu wstawiliśmy wysoką szafę gospodarczą z pralką. W przedpokoju zaprojektowaliśmy duże lustro otoczone płytami z betonu architektonicznego, które powiększa nam przestrzeń po samym wejściu do mieszkania. W przedpokoju znajdują się również kwietniki oraz wieszak w kształcie heksagonów, które ożywiają nam białą ścianę.
W strefie dziennej zrezygnowaliśmy ze ściany wydzielającej kuchnię, dzięki czemu uzyskaliśmy dużą otwartą strefę dzienną i udało nam się zmieścić wyspę kuchenną z metalową konstrukcją nad nią, w którą wkomponowany jest wyspowy okap kuchenny oraz półki na zioła. W kuchni zaproponowaliśmy frezowane szare fronty oraz przyciemnione szklane fronty w czarnych ramach, które podkreślają industrialny styl mieszkania, a także drewniany blat. Takimi elementami są też czarna metalowa rura osłaniająca podłączenie do wentylacji oraz metalowa konstrukcja nad telewizorem, która wisi na tle pięknej ceglanej ściany. Lampy w stylu loftowym nadają wnętrzu jeszcze lepszego klimatu. Za wygodną kanapą na nóżkach znajduje się 6 osobowy stół, nad którym wisi czarna lampa zrobiona z linek.Granatowa ściana ożywia pomieszczenie, a połączenie jej z jasnym betonem daje ciekawy efekt.  
W łazience po przesunięciu otworu drzwiowego udało nam się zmieścić wannę oraz oddzielny prysznic o którym marzyli klienci. Loftowe płytki oraz meble z frezowaniami nawiązują do reszty wnętrza. Zaprojektowaliśmy tutaj także pas zieleni, który nadaje łazience klimat Spa. Wszystko podświetlone jest pasmami LED, które nadają łazience niesamowitej atmosfery.
W sypialni zmieściliśmy dużą szafę w zabudowie z toaletką. Na części frontów zaproponowaliśmy lustra co powiększyło nam optycznie przestrzeń. Tutaj również użyliśmy cegły rozbiórkowej, którą dodatkowo podświetliliśmy pasmami LED. Za łóżkiem zaprojektowaliśmy ciekawą fototapetę ze zdjęciem lasu we mgle, na tle której stoi łóżko w stylu industrialnym.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PROJEKT

 

REALIZACJA