© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy Wam realizację jednego z naszych pierwszych projektów w Lublinie. Było to dla nas wyzwanie ponieważ był to początek naszej pracy w projektowaniu wnętrz. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Dzięki bardzo dobremu układowi mieszkania nie musieliśmy wykonywać żadnych zmian w położeniu ścian działowych. W zakresie naszego projektu były pomieszczenia salonu z aneksem kuchennym oraz łazienka. 
Głównym założeniem było stworzenie maksymalnie funkcjonalnego, męskiego, surowego wnętrza. Idąc naprzeciw wymaganiom klienta pokój dzienny z aneksem kuchennym zaprojektowaliśmy w stylu industrialnym. Całe wnętrze utrzymane jest w ciemnej, męskiej kolorystyce z grą kontrastów. Ścianę, przy której stoi telewizor oraz czarna szafka RTV pomalowaliśmy na głęboki, matowy grafit a na jego tle zaprojektowaliśmy pionowy pas płyt z jasnego betonu architektonicznego, które dopełniają kompozycję i wyznaczają nam strefę jadalni w mieszkaniu. Ściana podświetlona jest dwoma punktami natynkowymi sufitowymi o kanciastym kształcie. Strefę jadalni uzupełnia własnoręcznie robiony stół z surowego, ryustykalnego drewna z czarnymi, lekkimi krzesłami typu Eames. Na podłodze w strefie salonu zastosowaliśmy ciemne panele o dobrej klasie ścieralności, natomiast w strefie kuchni płytki gresowe o teksturze betonu. Na przeciwko telewizora stoi wygodna szara kanapa z lampą podłogową oraz drewniana skrzynia transportowa wplatająca element stylu kolonialnego. Całość oświetlenia w mieszkaniu utrzymana jest w loftowym klimacie, co nadaje mu charakteru. Ciemne zasłony w salonie nadają przytulności i prywatności wnętrzu. Kuchnia dla kontrastu zaprojektowana została w jasnych barwach z użyciem białej cegły pomiędzy blatem a szafkami górnymi. 
Łazienka to kolejna gra kontrastów. Czarne ściany we wnęce z wanną i parawanem zostały pokryte płytką imitującą beton architektoniczny, podobnie jak podłoga. Wchodząc do środka od razu rzuca się w oczy gruby drewniany blat z klejonki dębowej, na którym stoją dwie umywalki nablatowe. Duże lustro powiększa nam przestrzeń łazienki. Zaprojektowaliśmy armaturę w chromowanym kolorze aby nadać łazience błysku i lekkości. Oprócz tego dzięki zastosowaniu podświetleń w postaci pasm LED pod wanną oraz nad wanną, w łazience występują bardzo ciekawe światłocienie. Całość uzupełniają charakterystyczne żółte drzwi w klasycznym stylu, które nadają życia wnętrzu. 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________