© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

PROJEKT

 

REALIZACJA

 

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy mieszkanie zaprojektowane dla młodego małżeństwa. Inwestycja zlokalizowana jest na nowym osiedlu w Lublinie. Inwestorzy marzyli o funkcjonalnym, nowoczesnym wnętrzu o ciepłym, przytulnym klimacie. Od razu po naszym projekcie klienci przystąpili do realizacji naszego projektu, dlatego poniżej możecie zobaczyć nasze wizualizacje w porównaniu z realizacją. Była to dla nas bardzo przyjemna i bezproblemowa współpraca. Od razu trafiliśmy w gust naszych klientów, dzięki czemu projekt udało się zrealizować bardzo szybko. 
W przedpokoju zaprojektowaliśmy dużą, pojemną szafę z wnęką, w której wkomponowane zostało tapicerowane siedzisko. Na frontach zaproponowaliśmy lustro aby powiększyć przestrzeń oraz fronty w kolorze przełamanej bieli. 
Najważniejszą zmianą w mieszkaniu było wyburzenie ścian wydzielających kuchnię. W tym momencie strefę kuchni wyznacza nam obniżony nad nią sufit oraz półwysep, do którego zainstalowano ażurową ściankę z czarnych metalowych prętów. Korpusy kuchni oraz blat to płyta laminowana imitująca drewno, natomiast fronty są w kolorze przełamanej bieli, takie same jak w przedpokoju. Na podłodze w kuchni i przedpokoju zaprojektowaliśmy płytkę imitującą beton. 
W salonie najbardziej charakterystycznym elementem jest kanapa w kolorze butelkowej zieleni. Inwestorom zależało także na stworzeniu małej strefy do pracy w salonie.
W tym celu zastosowaliśmy ściankę ażurową z czarnymi metalowymi prętami, podobną do tej w kuchni. Ściana z TV została podkreślona zabudową imitującą drewno. W strefie dziennej znaleźliśmy także miejsce na stół jadalniany z 4 krzesłami.
    Łazienka została zaprojektowana w klimatycznych ciemnych barwach. Zastosowaliśmy płytkę imitującą grafitowy kamień, małą ciemną płytkę, również o wzorze kamienia układaną w jodełkę klasyczną oraz płytki imitujące drewno. Strefa prysznica została wydzielona przez sufit podwieszany oraz kabinę typu walk-in. Duże lustro powiększa przestrzeń łazienki, a designerska szafka pod nim, dodaje użytkownikom miejsca do przechowywania. 
    W sypialni cała ściana z drzwiami została zabudowana szafą z lustrzanymi frontami oraz siedziskiem. Za łóżkiem wykonany został tapicerowany zagłówek, nad którym znajduje się panel z płyty laminowanej z wbudowanym pasmem LED. Lekkie stoliki oraz szklane lampy ze złotymi dodatkami nadają lekkości wnętrzu. Podobną funkcję spełnia również lewitujące łóżko Laos od Polano Meble. 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________