© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przed Wami projekt, w którym czerpaliśmy niesamowitą przyjemność z tworzenia. Przy pierwszej koncepcji od razu trafiliśmy w gust klienta, który całkowicie nam zaufał, zlecając nam także realizację tego projektu "pod klucz". Jest to 78 metrowe mieszkanie, znajdujące się w Lublinie. Zmieniliśmy w nim początkowy układ funkcjonalny, poprzez kilka modyfikacji w ściankach działowych. Dzięki temu udało się stworzyć duża otwartą strefę dzienną, a także wydzielić garderobę dostępną z sypialni. Całe mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnym stylu, w dość ciemnych barwach i z dużą ilością ocieplającego drewna. 

W holu zastosowaliśmy beżowe kolory oraz drewno, a także brązowe lustra powiększające przestrzeń. We wnęce udało się zmieścić szafę na ubrania wierzchnie z siedziskiem. Na podłodze użyliśmy wielkoformatową płytkę imitującą kamień, natomiast w korytarzu znajduje się już deska warstwowa. Na wyjściu z holu od razu pojawia się designerska konsola na tle lustra oraz wisząca lampa z bursztynowym szkłem. Podobnie jak w holu użyliśmy dużej ilość drewna, a z barw pojawia się tutaj jeszcze czerń i biel. Oświetlenie w suficie to nowoczesne oprawy systemowe LED. Ciekawym zabiegiem było także zastosowanie w całym mieszkaniu drzwi ukrytych, na całą wysokość kondygnacji. 

W kuchni najważniejszym elementem, na którym zależało klientowi jest duża wyspa kuchenna z miejscem do spożywania posiłków. Przy niej stoją 3 designerskie musztardowe krzesła oraz wiszą 3 lampy, których bliźniakiem jest lampa wisząca w korytarzu. Zaprojektowaliśmy na niej płytę indukcyjną z okapem wyspowym. Całość obłożona jest pięknym spiekiem kwarcowym, a wykończenia frontów to imitacje drewna oraz czarne matowe płyty meblowe. Jeżeli chodzi o materiały wykończeniowe podobnie jest w drugiej części zabudowy kuchennej. Znajdują się tam takie elementy kuchni jak, lodówka w zabudowie, piekarnik z mikrofalą, zmywarka oraz podwieszany zlewozmywak. 

W salonie głównym punktem, przyciągającym wzrok miała być piękna, musztardowa kanapa. Obok niej znajdują się także inne designerskie elementy takie jak: stoliki kawowe, wiszący fotel typu "Bubble Chair", a także piękna lampa podłogowa. Całość dopełniona jest dywanem z abstrakcyjnym wzorem, który nawiązuje kolorystyką do ściany z telewizorem. Na niej zastosowaliśmy płytkę wielkoformatową z nietypowym wzorem, przy której wisi szafka RTV, wykonywana na zamówienie. 

W łazience głównymi materiałami, jest płytka imitująca kamień, która znajduje się także w holu i kuchni oraz dekoracyjna zielona płytka imitująca efektowny marmur. Aby ocieplić wnętrze użyliśmy także dużej ilości drewna w zabudowach. Cała ceramika jest w czarnym kolorze, aby nadać wnętrzu charakteru, żeby nadać jej błysku użyliśmy armatury i dodatków w kolorze chromu.

Kolejnym pomieszczeniem jest gabinet, właściciela mieszkania. Zaprojektowaliśmy tutaj funkcjonalną zabudowę, z ciekawymi rozwiązaniami, jak np. gniazda wewnątrz szuflad. Wymiary zostały dostosowane biorąc pod uwagę zasady ergonomii pracy. Na przeciwko zabudowy stworzyliśmy kącik wypoczynkowy, z wygodną kanapą, designerską lampą podłogową oraz mchem chrobotkiem, który wspomaga uczucie relaksu. 

Sypialnia podzielona została na część główną oraz garderobę, która została wydzielona za przyciemnionymi, szklanymi drzwiami. Miejsce w niej zostało maksymalnie wykorzystane na przechowywanie. W części głównej sypialni stoi oczywiście duże, wygodne łóżko. Tłem za nim jest geometryczna kompozycja, w której zostały zastosowane materiały takie jak: imitacja drewna, tynk dekoracyjny imitujący beton, ze złotymi przecierkami oraz czarne lamele. Nad szafkami nocnymi wiszą nowoczesne lampy z przydymionym szkłem, a reszta oświetlenia to pasma LED w suficie oraz okrągłe lampy wiszące w suficie.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________