© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy Państwu nasz kolejny projekt. Jest to realizacja wnętrza w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Inwestycja znajduje się w Lublinie i została zrealizowana według naszego projektu.Naszej klientce zależało żeby stworzyć kobiece jasne wnętrze, co było dla nas niemałym wyzwaniem, ze względu na nasz męski skład. Zaproponowaliśmy nowoczesne, minimalistyczne, jasne wnętrze, z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi.
Układ kuchni był najbardziej optymalny dla naszej klientki. Fronty w kuchni zaprojektowaliśmy w kolorze bieli w połysku, którą idealnie uzupełnia ciemne eleganckie drewno. Blat, armatura i zlewozmywak również są w białym kolorze, ponieważ klientce bardzo zależało na jasnym wnętrzu. Przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami górnymi uzupełnia biały lakobel. Druga ściana kuchni jest cała zabudowana, aby zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania. Znajduje się w niej także lodówka oraz piekarnik w zabudowe. Znaleźliśmy także miejsce na wstawienie małego, białego, okrągłego stołu z drewnianymi nogami oraz krzesłami typu Eames. 
Jeżeli chodzi o salon charakteru dodaje mu klasyczna niebieska kanapa oraz fotel “uszak” z turkusowymi dodatkami w postaci poduszek i dywanu. Ciekawe grafiki urozmaicają białą ścianę a skandynawski stolik i wiklinowa pufa nadają wnętrzu ciepła. W salonie zastosowaliśmy jasną podłogę z paneli laminowanych o dobrej klasie ścieralności.
W łazience także dominuje biel z charakterystyczną teksturą na ścianach, w postaci gresowych płytek dekoracyjnych. Chcąc nieco przełamać wszędzie obecną biel, nie używając zbyt dużego kontrastu zastosowaliśmy szare wykończenia, w postaci płytek imitujących beton. 
Ze względu na to, że łazienka jest nieduża, zastosowaliśmy lustra powiększające przestrzeń. Znajdują się one na ścianie frontowej z piękną umywalką wolnostojącą oraz nad szafką, dzięki której inwestorka będzie miała miejsce do przechowywania kosmetyków i innych rzeczy. W łazience zmieściła nam się także dość duża zabudowana wanna. Użyliśmy chromowanej armatury, która nadaje lekkości wnętrzu i współgra z dekoracyjnymi listwami wykończeniowymi na ścianie nad wanną. Dzięki zastosowaniu dużej ilości pasm LED, łazienka jest bardzo jasna, a przy zgaszonym świetle górnym posiada niepowtarzalną atmosferę. 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________