© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przedstawiamy projekt aranżacji wnętrza mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni 65 mkw zlokalizowanego w Warszawie i zaprojektowanego w stylu nowoczesnym w ciemnej kolorystyce.

W mieszkaniu przyjęliśmy wiele czarnych powierzchni ocieplając je drewnem i rozjaśniając podłogą w jasnym kolorze.

Pierwszym pomieszczeniem, które mamy przyjemność prezentować jest Hol. Umieściliśmy w nim dużą, pojemną szafę z siedziskiem oraz lustro wiszące z konsolą, natomiast aby przed wyjściem gospodarz mógł zobaczyć całą swoją sylwetkę to zaproponowaliśmy lustrzane drzwi przesuwne do garderoby.

Kolejnym pomieszczeniem jest salon z kuchnią. Zaprojektowaliśmy tutaj dużą, designerską kuchnię z wykorzystaniem płyt meblowych imitujących drewno oraz kamień. Naprzeciwko umieściliśmy stół z krzesłami na tle czarnej ściany ze sztukaterią, a tuż obok kanapę, naprzeciwko której zaprojektowaliśmy szafkę RTV. Wnętrze udekorowaliśmy designerskim oświetleniem z elementami złota oraz oświetleniem LED o ciepłej barwie.

Następnym pomieszczeniem jest gabinet. Zaprojektowaliśmy w nim obszerne biurko, ponieważ gospodarz dużo pracuje w domu, a tuż obok zabudowę z biblioteczką i siedziskiem. Chcąc stworzyć miejsce do oderwania się od pracy wydzieliliśmy kącik z wygodnym fotelem do czytania oraz designerską ścianą z paneli tapicerowanych oświetlonych pasmem led od góry. W mieszkaniu zamieszka kot, więc zaprojektowaliśmy na ścianie tor przeszkód z drapakami.

Obok gabinetu jest sypialnia. Umieściliśmy w niej monumentalną szafę na całej ścianie, która pełni funkcję garderoby i ma minimalistyczny design dzięki czemu nie wyróżnia się. Funkcję dekoracyjną pełnią lamele drewniane, tynk dekoracyjny na ścianie za łóżkiem oraz łóżko tapicerowane, które dodaje miękkości wnętrzu. Urozmaiceniem są tutaj designerskie lampy.

Ostatnimi pomieszczeniami w prezentowanym mieszkaniu są łazienka i garderoba. Pierwsze z pomieszczeń zaprojektowaliśmy wykorzystując płytki doskonale imitujące szczotkowany kamień. Wewnątrz wydzieliliśmy strefę zamkniętego prysznica z siedziskiem i podświetlaną LEDem półką. Na ścianie nad umywalką umieściliśmy lustro o organicznym kształcie, a pod nią zaprojektowaliśmy dużą, pojemną szafkę w której schowaliśmy kuwetę dla kota. W garderobie zaprojektowaliśmy zabudowę z półkami, szufladami i drążkami na odzież, ale również znalazła się przestrzeń na elementy gospodarcze.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________