© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek
IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Przedstawiamy apartament o powierzchni 118 metrów kwadratowych w budynku o wysokim standardzie przy ul. Bohaterów Getta w Warszawie. Z uwagi na wysoki standard budynku zaproponowaliśmy wnętrze, które nie może od niego odbiegać swoją jakością. Królują w nim jasne kolory oraz złote dodatki, a charakteru nadają niestandardowe fronty mebli. Jest przytulnie i melancholijnie, dokładnie tak jak życzyła sobie klientka.

W holu z korytarzem zaproponowaliśmy obszerne zabudowy meblowe pełniące funkcje garderoby i szafy gospodarczej. Ich fronty będą wykonane z płyt laminowanych imitujących materiał. W korytarzu na podświetlonej ścianie dekoracyjnej ułożone zostaną płyty gresowe natomiast na suficie zaprojektowaliśmy lamele z płyty laminowanej. 

Jeżeli chodzi o strefę dzienną apartamentu przy ul. Bohaterów Getta, w jej skład wchodzi salon, jadalnia i kuchnia. Na życzenie klientki zaproponowaliśmy dużą kanapę modułową, którą będzie można w przyszłości modyfikować, ponadto w salonie znalazła się duża biblioteczka, która pomieści ozdoby i nie tylko, a także pozwoli spersonalizować wnętrze. Ściana pod telewizorem jest wykończona gresem podobnie jak w korytarzu. Wnękę przy kuchni zabudowaliśmy witryną na zastawy stołowe, a sama kuchnia została zaprojektowana na podstawie potrzeb klientki z wykorzystaniem systemów dla zapewnienia maksimum ergonomii i funkcjonalności. Fronty mebli imitujące materiał aby zagwarantować spójność estetyczną. Całość uzupełniają złote akcenty w postaci oświetlenia i nie tylko.

Gabinet w apartamencie z uwagi na małe gabaryty pomieszczenia zaprojektowaliśmy w taki sposób aby umieścić w nim niezbędne elementy. Podstawą jest oczywiście zabudowa meblowa w ciemnej tonacji kolorystycznej z drewnianym biurkiem, w której zmieścimy wszelkie dokumenty i przybory. Do pracy usiądziemy na eleganckim krześle biurowym. Z uwagi na to, że gabinet może pełnić funkcję sypialni gościnnej to umieściliśmy w nim sofę z funkcją spania 

W mieszkaniu znajdują się 2 łazienki. W jednej z nich bazową płytką (użytą też na podłodze kuchni) jest imitacja marmuru ze z dodatkiem złotej żyły, która uzupełniliśmy kontrastową płytką imitującą szary kamień oraz białą płytką układaną we wzór jodełki. Całość dopełnia duże okrągłe lustro w złotej ramie oraz złota lampa wisząca. W łazience znalazło się miejsce na dużą szafę z lustrzanymi frontami, w której będzie pralka, kosze na pranie i półki. W drugiej łazience w nawiązaniu do kuchni i łazienki nr 1 zaproponowaliśmy płytkę tę samą płytkę bazową, natomiast dekorację stanowią tu heksagonalne płytki. Duże lustro powiększa nam pomieszczenie, a pasma led pozwolą na stworzenie przytulnego nastroju do długich, relaksujących kąpieli.

Oprócz tego w mieszkaniu znajdują się 2 sypialnie. Jedna gościnna a druga główna. W sypialni gościnnej została zaprojektowana duża szafa w zabudowie na życzenie klientki z lustrzanymi frontami dzięki czemu optycznie pomieszczenie stało sie 2 razy większe. Ponadto geometryczna tapeta, którą oświetliliśmy pasmem led dodaje charakteru. I w końcu najważniejsze w sypialni czyli łóżko lewitujące z wygodnym materacem.  W sypialni głównej natomiast zaprojektowaliśmy jasne, przytulne wnętrze z tapicerowanym łóżkiem i wezgłowiem na całą wysokość pomieszczenia. Dzięki 2 dużym lustrom po bokach uzyskaliśmy ciekawe złudzenie drugiego pomieszczenia za łóżkiem. Całość podkreśla piękna tapeta ze złotymi liniami.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________