Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy apartament w Warszawie przy ul. Ryżowej o powierzchni 100 m2. Inwestorzy uwielbiają styl klasyczny Jednakże idąc z duchem czasu i nowoczesnymi trendami zaproponowaliśmy koncepcję w stylu Modern Classic, w której klienci od razu się zakochali. Udało nam się stworzyć funkcjonalne wnętrze o niepowtarzalnej atmosferze. 

Po samym wejściu do mieszkania, dzięki zastosowaniu płytek imitujących biały marmur na podłodze oraz ścianie czuć elegancję bijącą z tego wnętrza. Podkreśla to także sztukateria na ścianach oraz wygodne nowoczesne siedzisko. W strefie dziennej na podłodze zaprojektowaliśmy jodełkę francuską, która idealnie pasuje do tego typu wnętrza. Styl modern classic ma to do siebie, że łączy się w nim elementy klasyczne jak i nowoczesne. Dlatego w kuchni zaproponowaliśmy nowoczesne płaskie fronty oraz przyciemnione przeszklenia z - w połączeniu z ciemnym marmurem na blacie oraz pomiędzy szafkami górnymi, a blatem kuchnia układa się w harmonijną całość, współgrając tym samym z resztą wnętrza. 

Otwarta przestrzeń strefy dziennej została podzielona za pomocą ażurowej ścianki, na której zawisł telewizor, na strefę wypoczynku oraz jadalnię. Całość strefy dziennej została ozdobiona sztukaterią, podkreślającą styl Modern Classic. Designerskie oświetlenie, meble oraz kanapa w czerwonym kolorze nadaje wnętrzu bardzo ciekawy charakter.

Sypialnia zaprojektowana została w takim samym stylu jak reszta wnętrza. Zastosowaliśmy tutaj butelkowy zielony kolor, który idealnie pasuje do tego typu wnętrza. Podobnie jak w salonie sypialnia została podzielona na 2 części za pomocą ażurowej ścianki na strefę sypialni oraz biblioteczkę. Eleganckie dodatki, złote oświetlenie oraz klimatyczne grafiki podkręcają styl tego pomieszczenia. Z sypialni dostępna jest także prywatna garderoba oraz łazienka z wanną wolnostojącą.

Wszystkie 3 łazienki we wnętrzu zaprojektowaliśmy w eleganckim stylu. Użyliśmy tutaj różnych gresów imitujących marmur. Dzięki złotej armaturze i dodatkach łazienki stały się jeszcze bardziej ekskluzywne. 

W mieszkaniu znajdują się także gabinet, w którym również zastosowaliśmy butelkową zieleń, sztukaterię oraz eleganckie meble, a także pokój gościnny z charakterystyczną żółtą kanapą.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
projektowanie pokoju
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek