© 2018 - IN3 architekci - projektowanie wnętrz Warszawa

Współpraca: 

Warszawa
kawalerka
kuchnie z salonem
Projekt domu
projektowanie domu
Lublin
projektowanie mebli
projektowanie łazienek
wystrój wnętrz
architektura wnętrz
projekt wnętrza
architekci wnętrz
projekty wnetrz
wysublimowany
kuchnia z salonem
projektowanie wnętrz warszawa
projekty
aranżacji
projekty salon
salon z kuchnią
pokoj dla nastolatek

  Powrót

IN3 Architekci Projektowanie wnętrz Warszawa

 

IN3 Architekci - Projektowanie wnętrz Warszawa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Przedstawiamy apartament w Warszawie przy ul. Ryżowej o powierzchni 100 m2. Inwestorzy uwielbiają styl klasyczny Jednakże idąc z duchem czasu i nowoczesnymi trendami zaproponowaliśmy koncepcję w stylu Modern Classic, w której klienci od razu się zakochali. Udało nam się stworzyć funkcjonalne wnętrze o niepowtarzalnej atmosferze. 

Po samym wejściu do mieszkania, dzięki zastosowaniu płytek imitujących biały marmur na podłodze oraz ścianie czuć elegancję bijącą z tego wnętrza. Podkreśla to także sztukateria na ścianach oraz wygodne nowoczesne siedzisko. W strefie dziennej na podłodze zaprojektowaliśmy jodełkę francuską, która idealnie pasuje do tego typu wnętrza. Styl modern classic ma to do siebie, że łączy się w nim elementy klasyczne jak i nowoczesne. Dlatego w kuchni zaproponowaliśmy nowoczesne płaskie fronty oraz przyciemnione przeszklenia z - w połączeniu z ciemnym marmurem na blacie oraz pomiędzy szafkami górnymi, a blatem kuchnia układa się w harmonijną całość, współgrając tym samym z resztą wnętrza. 

Otwarta przestrzeń strefy dziennej została podzielona za pomocą ażurowej ścianki, na której zawisł telewizor, na strefę wypoczynku oraz jadalnię. Całość strefy dziennej została ozdobiona sztukaterią, podkreślającą styl Modern Classic. Designerskie oświetlenie, meble oraz kanapa w czerwonym kolorze nadaje wnętrzu bardzo ciekawy charakter.

Sypialnia zaprojektowana została w takim samym stylu jak reszta wnętrza. Zastosowaliśmy tutaj butelkowy zielony kolor, który idealnie pasuje do tego typu wnętrza. Podobnie jak w salonie sypialnia została podzielona na 2 części za pomocą ażurowej ścianki na strefę sypialni oraz biblioteczkę. Eleganckie dodatki, złote oświetlenie oraz klimatyczne grafiki podkręcają styl tego pomieszczenia. Z sypialni dostępna jest także prywatna garderoba oraz łazienka z wanną wolnostojącą.

Wszystkie 3 łazienki we wnętrzu zaprojektowaliśmy w eleganckim stylu. Użyliśmy tutaj różnych gresów imitujących marmur. Dzięki złotej armaturze i dodatkach łazienki stały się jeszcze bardziej ekskluzywne. 

W mieszkaniu znajduje się także gabinet, w którym również zastosowaliśmy butelkową zieleń oraz sztukaterię. Zaprojektowaliśmy funkcjonalną meblościankę na dokumenty, segregatory itp. Dopełnieniem jest eleganckie biurko i fotel od KARE Design.

W pokoju gościnnym najbardziej charakterystycznym elementem wnętrza jest żółta kanapa, która idealnie wpisuje się w styl modern classic. Podobnie jak w reszcie wnętrza zastosowaliśmy tutaj sztukaterię, aby nawiązać się do stylu całego mieszkania. 

Wszystkie łazienki zaprojektowano w podobnym stylu z zastosowaniem płytek gresowych imitujących marmury w różnych wzorach i barwach. 

W łazience dostępnej z sypialni zastosowaliśmy dodatkowo eleganckie płytki układane we wzór jodełki francuskiej. Wolnostojąca umywalka ze złotymi nogami dopełnia całe wnętrze łazienki i dodaje jej elegancji, podobnie jak armatura i inne złote dodatki. Dzięki zastosowaniu wolnostojącej wanny łazienka zyskuje na przestrzeni. 

W WC zastosowaliśmy jasne marmurowe płytki ze względu na to, że pomieszczenie jest niewielkie. Nawiązując się do reszty wnętrza, tutaj również użyliśmy złotej armatury i dodatków. Nietypowym rozwiązaniem jest zastosowanie lampy wiszącej w WC, która daje niesamowity światłocień. 

W ostatniej z łazienek zastosowaliśmy kontrastujące ze sobą płytki gresowe: Ciemny i jasny marmur, których połączenie oddziela nam strefy w łazience. Dodatkowo jako dekor użyliśmy prostokątnej płytki hiszpańskiej fabryki Equipe. W tej łazience znajduje się sam prysznic. Pralkę oraz piec gazowy ukryliśmy w zabudowach, aby nie oszpecać wnętrza.Podobnie jak w poprzednich łazienkach armatura i dodatki jest w złotym kolorze.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________